Instaappointment Image

Wasze auta

Home  /  Wasze auta

„Oto moje BMW, które kocham nad życie. Pracowałem ciężko, żeby mieć w końcu to cacko, ale się doczekałem. Uwielbiam markę BMW i uważam, że robią oni najlepsze samochody. Dobry silnik, świetne przyspieszenie, idealny, nowoczesny design – wszystko, czego tylko miłośnik sportowego auta z zacięciem może chcieć. Jest to też auto dość pojemne – mam 4 osobową rodzinę i każdy czuje się w tym aucie tak komfortowo, że potem ciężko z niego wysiąść.” – napisał Michał z Przemyśla.

„To ja z moim Mercedesem (i rodziną) na wakacjach w górach. Auto wysokiej klasy, eleganckie, ale jakże solidnie wykonane i wytrzymałe. Nigdy nie miałem z nim większych problemów, na drodze sprawdza się idealnie. Jazda nim jest płynna, lekka – to sama przyjemność. Auto mam już kilka lat, ale nie mam zamiaru zmienić go na żaden inny model. Chyba że nowszy i też Mercedesa”. – napisał Arek z Olsztyna.

„Jestem panią swojego biznesu. Ciężko pracowałam na sukces, ale jak go osiągnęłam to poczułam wielką satysfakcję. Moja branża to motoryzacja, dlatego sama musiałam zafundować sobie dobre, reprezentacyjne auto. Lubie sportowe auta, lecz praktyczne i moje Audi świetnie tutaj zdało test. Jest szybkie, zwinne, a z drugiej strony eleganckie, kobiece. Sprawdzi się w każdej sytuacji i na każdej drodze. Mnie nie zawiódł, dlatego jeśli ktoś myśli nad tą marką to mogę szczerze polecić.” – Anna z Krakowa.

Dla rodziny uważam, że jest to najlepszy samochód – piękny, pojemny, szybki, bezpieczny. Czego chcieć więcej? Mam go od roku i nie było ani dnia, abym żałował decyzji o jego zakupie. Solidna marka, model jak marzenie, wykończenie idealne. Auto na miarę XXI wieku. Pomysł na zakup tego modelu zrodził się na jednym z targów samochodowych – zakochałem się od pierwszego wejrzenia – Ernest z Gdańska.