Instaappointment Image

Samochody

Home  /  Samochody

  • Jak prezentowała się sprzedaż samochodów w 2015 roku? Która marka triumfowała wśród klientów indywidualnych? Otóż Toyota zwyciężyła, wyprzedzając tym samym Skodę, Opla, Volkswagena czy Renault, które znalazły się zaraz za japońską marką. Jeśli więc zastanawiasz się nad kupnem auta, sprawdź co takiego Toyota ma w ofercie.

  • Spekulacje na temat powrotu Hondy S2000 nie cichną. Ma zlocie fanów tej marki można było taką informację usłyszeć od przedstawiciela Hondy. Czy wiadomo coś konkretnego? Nie za bardzo, ponieważ na oficjalny komunikat musimy jeszcze poczekać, jednak powrót może mieć miejsce w 2017 roku.

  • Nowe BMW, a dokładnie BMW M2, którego premiera zachwyciła kierowców, szczególnie tych, którzy uwielbiają sportowe auta. Produkcja tego modelu ma trwać do 2020 roku, zaś ilość egzemplarzy osiągnie liczbę 11 tysięcy.

  • W polskich salonach pojawi się nowy Volkswagen Passat Alltrack – długo wyczekiwany przez kierowców i miłośników tej marki. Dostępny jest tylko w wersji kombi. Do zakupu może zachęcić nie tylko dobry silnik, ale przede wszystkim precyzyjnie wykonane wnętrze,w  którym zastaniemy chociażby listwy ze stali szlachetnej.