Instaappointment Image

Quady

Home  /  Quady

  • Lucky Star Polska podpisał umowę na dystrybucję towarów na polskim rynku znanej firmy SUN.F., która jest producentem opon do quadów, gokartów, skuterów czy tez motocykli. Ta informacja ucieszył;a wielu fanów tej marki, którzy poszukują części do swoich maszyn. Produkty SUN.F. Można nabyć w wybranych sklepach, zajmujących się sprzedażą części i akcesoriów do quadów.

  •  Amerykańskie quady produkowane są w Polsce! Za tym wszystkim stoi firma Polaris, która podjęła się testowej produkcji. W 2015 roku ma zostać wyprodukowanych 25 tysięcy pojazdów. Wszystko to odbywać się będzie w Opolu.

  • Nie masz gdzie jeździć na swoim quadzie? Otóż to się może zmienić! Powstały specjalne trasy przeznaczone dla quadów i samochodów terenowych w gminie Łazy obok Zawiercia w województwie śląskim. Co warto podkreślić – są to trasy legalne, o różnym poziomie trudności.

  • Polska ojczyzną quadów? Otóż tak! A to wszystko dzięki osiągniętym sukcesom naszego rodaka w rajdzie Dakar. 9 tysięcy km do pokonania w miesiąc. Trzeba mieć nie tylko dobry sprzęt, ale dużo siły, cierpliwości, samozaparcia i odwagi. To dobry znak dla wszystkich tych, którzy chcą do jazdy na quadach podejść troszeczkę poważnie.