Instaappointment Image

Motocykle

Home  /  Motocykle

  • Końcem lipca tego roku Japończycy ukazali światu CRF1000L Africa Twin. To powrót do korzeni, jeśli chodzi o świat motocykli, co zapewne ucieszyło fanów klasyki i prostoty. Co wyróżnia ten motor od poprzedniego modelu? Między innymi dwucylindrowy silnik o pojemności 998 cm3, 4 zawory na cylinder czy rozrząd niczym Unicam.  To świetny sprzęt dla tych, którzy wybierają się w dalsze podróże.

  • Dla tych, którzy kochają szybkość i niezawodność idealny okaże się Kawasaki Ninja H2R. Ogromna moc, dodatkowe doładowanie kompresorem. Po testach tego sprzętu można powiedzieć jedno – efekt jest wprost oszałamiający, aż nie do uwierzenia. To bezkonkurencyjnie najmocniejszy motocykl, jaki kiedykolwiek się pojawił.

  • Miłośników podróżowania na motocyklu na pewno zainteresuje nowy model BMW F800 GS Adventure, który jest udoskonaleniem poprzedniego modelu F800 GS. Od poprzedniego modelu wyróżnia go większy o 8 litrów silnik, wzmocniona część tylnej ramy, większa szyba. Jak mówią Ci, którzy nim jechali – jest znacznie wygodniejszy. Cóż – trzeba się w takim razie o tym przekonać.

  • Nowość na polskim rynku – Inazuma, czyli nowy model Suzuki. Nowoczesny design, szybkość, zwinność – idealnie sprawdzi się w mieście. Dwucylindrowy silnik, chłodzenie cieczą, lekka konstrukcja, hamulce tarczowe – to zastaniemy w tym sprzęcie, który już cieszy się dużą popularnością.