Instaappointment Image

Ile kosztuje kurs diagnosty samochodowego?

Home  /  Bez kategorii  /  Ile kosztuje kurs diagnosty samochodowego?

18.styczeń, 2018 Możliwość komentowania Ile kosztuje kurs diagnosty samochodowego? została wyłączona Bez kategorii

Ile kosztuje kurs diagnosty samochodowego?

Dla wielu osób bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ukończenie kursu diagnosty samochodowego. Dzięki temu można znaleźć o wiele atrakcyjniejszą pracę pozwalającą na uzyskanie znacznie wyższych dochodów. Taki kurs można znaleźć w motoconsilio.net.pl oraz wielu podobnych miejscach, których nie brak w praktycznie każdym polskim mieście.

Ukończenie kursu diagnosty samochodowego związane jest z poniesieniem pewnych kosztów, które wynoszą zwykle kilkaset złotych.5512 (1)

Ukończenie kursu diagnosty samochodowego związane jest z poniesieniem pewnych kosztów.

Ukończenie kursu diagnosty samochodowego związane jest z poniesieniem pewnych kosztów, które wynoszą zwykle kilkaset złotych. Kwota zależna jest od rodzaju kursów i ich liczby. Nie wszyscy poprzestają na podstawowym kursie w zakresie przeprowadzania okresowych badań technicznych pojazdów. Można ukończyć także kursy bardziej specjalistyczne, np. w zakresie badań technicznych autobusów. Im więcej kandydat do pracy ma ukończonych kursów diagnostyki samochodowej, tym większe ma szanse na rynku pracy.

Kurs diagnosty samochodowego może kosztować kilkaset złotych. Ministerstwo Infrastruktury w konkretnych ustawach dokładnie określa, ile kosztują różne kursy.

Rodzaje kursów Ceny kursów
Szkolenie podstawowe 50h 1000 zł netto
Szkolenie specjalistyczne BUS100 8h 200 zł netto
Szkolenie specjalistyczne ADR 16h 300 zł netto
Szkolenie specjalistyczne GAZ 10h 250 zł netto
Szkolenie specjalistyczne ZMIANY, IMPORT 10h 250 zł netto
Szkolenie uzupełniające dla diagnostów 250 zł/godzina

 


Comments are closed.